TEC 2000 Diesel Injector Cleaner

Přidat recenzi

Průměr z 42 hodnocení.

TEC-2000 - do nafty

Multifunkční čistič celého dieselového vstřikovacího systému. Vhodné pro všechny dieselové systému včetně vysokotlakého vstřikování Common-Rail. Při správné aplikaci pomáhá: -... více »

Kde koupit

od 336 Kč

Recenze TEC 2000 Diesel Injector Cleaner

74% (31)
14% (6)
9% (4)
0% (0)
2% (1)

ušetřil jsem nemalé peníze a bez demontáže ! Zobrazit celou recenzi

Všechny recenze TEC 2000 Diesel Injector Cleaner

• Video (0)

Hraboš

Přidáno: 14. prosince 2014

Zakoupeno v Citroeny

• funguje skvěle, korekce po použití zase v normě
  • motor jde zase pěkně tiše
  • balení, nálevka by byla asi lepší

Vynikající a účinný prostředek.

Tom

Přidáno: 22. listopadu 2014

Zakoupeno v Citroeny

• Super fakt funguje stačí otevřit nadobku od palivače nalít čistý tec a nechat běžet 20min.

super produkt

Petr Hons

Přidáno: 15. listopadu 2014

• skvělý účinek
  • mené snadná aplikace

složitější aplikace , pro někoho jen v autoservisu, ale určitě se vyplatí pro citlivé common raily i s příplatkem za práci servisu.

Olda Tománek

Olda Tománek

Přidáno: 14. listopadu 2014

• zátah odspodu
  • kultivovaný chod
  • tižší chod
  • průchod trysek : ted dáte 340 kč, a když na to kašlete tak 40 000 za trysky v mém případě by to bylo u BMW.

musím říci, že jsem byl nejdřív skeptický a myslim ,že právem dnes pro výrobek udělají velký marketing a výsledek 0. Zapamatujte si kvalitní výrobek nepotřebuje velkou reklamu ten si jí udělá výsledkem.

Každopádně k věci nalil jsem téměř do prázdne nádrže a 20 min nechal působit . Výsledek : Tižší motor , lepší chod , a zlepšený zátah přes trysky logicky. Byl jsem velmi nadšený a jelikož se jedná o společnost , který petrochemii rozumí , tak jedině PALEC NAHORU.

Projeto na dálnici. Krásný zátah odspodu .

Lukáš

Lukáš

Přidáno: 7. listopadu 2014

• opravdu razantní zlepšení jísdních vlastností
  • přestaly lítat otáčky
  • mnohem lepší start motoru
  • radost z jízdy
  • žádné

Mondeo MK3 2004 2.0tdci 96kw, najeto 273xxx, před 40K měněny všechny vstřiky (pravděpodobně, nebyl jsem u toho ale zaplatil jsem to..) po opravě motor postupně zlenivěl, začaly lítat otáčky, po nastartování se motor držel kolem 10 sekund pod svými běžnými volnoběžnými otáčkami, auto se třáslo, po nastartování opravdu hodně, někdy i při zastavení na volnoběh. Chod motoru byl až nevkusně hlasitý a nepravidelný. Všechno toto jsem přisuzoval svému agresivnějšímu stylu jízdy a myslel jsem, že auto už prostě zestárlo.. pak jsem narazil na pár recenzí jiného výrobku, který se u nás buď nikdy neprodával, nebo už neprodává, dá se sehnat jen v Německu. Hledal jsem tedy alternativy a našel tento výrobek. Koupil jsem pro jistotu dvě plechovky. Aplikaci jsem provedl přímo, nikoli přes nádrž. zapomněl jsem však odpojit přepad a vložit ho do nádoby, takže 3/4 první plechovky skončily ve filtru. Plánoval jsem, že filtr odpojím a nechám projet i kapalinu z něj, to jsem ale netušil, že na vyčištění bude stačit pouze jedna plechovka. Potom jsem pouze zapojil z5 k filtru a s autem jsem normálně odjel. Nestačil jsem se ale divit, auto nastartovalo tak, jako už dlouho nepamatuji, reakce auta na plyn je naprosto nesrovnatelná, auto se mi dříve i dusilo při podřazení (jediný, kdo to pozná je ten, kdo má zrovna nohu na spojce, ale naprosto plynulé podřazení z 2. stupněna 1. bylo velmi obtížné - přikládal jsem to svojí neschopnosti) teď je to absolutně plynulá záležitost a co je ale nejdůležitěší, nemusím se stydět zastavit a nechat zapnutý motor :D prostě doporučuju.. takovýhle výsledek jsem opravdu nečekal

Milan Neminarz

Přidáno: 6. srpna 2014

• Perfektni funguje to

Funguje to jak se o tom píše. Doporučuji všem kteří mají problém s tryskami.

Ověřený zákazník czOIL

Přidáno: 18. června 2014

Zakoupeno v czOIL

• Motor dělal zvuky jak před popravou a zase na rok klid. Na maximálku točí jak za mlada.

doporučen v autoservisu jako profesionalni cisteni vstriku

tdi

Přidáno: 6. března 2014

(Upraveno 6. března 2014)

• SUPER
  • NIC

OK

Karel

Karel

Přidáno: 21. listopadu 2013

• Super , neni co dodat. Starty a akcelerace je po aplikaci do nádrže zase zpatky!!!
  • Měl by být k dostání na všech pumpách.

Po vsech moznej doporucenejch lahvickach samo bez efektu jsem narazil na TEC-2000 a konecne auti jede jak má!

Ověřený zákazník SuperOleje.cz

Přidáno: 17. listopadu 2013

Zakoupeno v SuperOleje.cz

• dobrý, auto táhne jak drak

za dobrou cenu a věřím že to pomůže

stefan

Přidáno: 2. září 2013

Zakoupeno v PER-Oil značkové oleje

• splnil co jsem od toho očekával

chtěl jsem ušetřit za nový vstřikovač po použití TEC 2000 špatný vstřikovač pracuje jako nový

Václav

Václav

Přidáno: 20. srpna 2013

• Nemá konkurenci. Naprostá spokojenost. 3 roky již pravidelnĕ používám a nemám problém s FAP ani vstřikama;-)

Po neustálém řešení startování, kolísání otáček a v neposlední řadĕ nouzového režimu mi v servisu doporučily kompletní dekarbonizaci. A od té doby naprostá spokojenost.

Josef

Ondra

Přidáno: 19. května 2013

Zakoupeno v Oleje-shop.cz

• Snížilo kouřivost o minimálně 80-90%

Na doporučení od známého a určitě nelituji. Super produkt. Motor je o mnoho tišší, lepší výkon a menší spotřeba. SUPER.

Slávek

Slávek

Přidáno: 10. dubna 2013

• OPRAVDU čistí
  • Měl by být součástí nafty na každé pumpě už tak předražená nafta se takto ještě prodraží

Jeden z mála produktů, který OPRAVDU čistí palivový systém od "nánosů" z BIO přísad v naftě
U systému common rail obzvlášť důležité

Jarda

Jarda

Přidáno: 7. června 2012

(Upraveno 7. června 2012)

• záchrana vstřiků

ušetřil jsem nemalé peníze a bez demontáže !